Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Департамент соціальної та ветеранської політики
офіційний вебпортал

Поселення до спеціалізованого будинку для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та інвалідів

Опубліковано 21 березня 2024 року о 13:05

Для поліпшення умов життя соціально незахищених громадян у місті Києві функціонують спеціалізовані будинки для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та інвалідів на вул. Будищанській, 4, вул. Івана Їжакевича, 3 та вул. Михайла Котельникова 32/11 утворені відповідно Рішення Київської міської ради від 27.11.2008 № 638/638.

Головною метою діяльності установ є забезпечення житлом, надання всебічної допомоги та створення належних умов проживання, надання медичних та соціально-побутових послуг.

Відповідно до пункту 12 Порядку утворення спеціалізованого будинку для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та інвалідів і надання житлових приміщень у такому будинку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 № 76, право на отримання житлового приміщення в спеціалізованому будинку мають особи, які відповідно до законодавства належать до категорії ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та інвалідів, перебувають на соціальному квартирному обліку для позачергового, першочергового та на загальних підставах забезпечення соціальним житлом, потребують соціального захисту та обслуговування і подали відповідний пакет документів:

- заява;

- довідка з відділу обліку та розподілу житлової площі (районної в місті Києві державної адміністрації за місцем реєстрації/проживання) про перебування на квартирному обліку та соціальному квартирному обліку;

- клопотання районної в місті Києві державної адміністрації (за місцем реєстрації);

- довідка про реєстрацію місця проживання або місця перебування;

- копія довідки МСЕК про групу інвалідності (за наявності);

- довідка з протитуберкульозного диспансеру;

- довідка з шкірно – венерологічного диспансеру;

- довідка з психоневрологічного диспансеру;

- довідка з районної поліклініки про спроможність проживати самостійно в спеціалізованому будинку і відсутність потреби в сторонньому догляді, копія свідоцтва про власність (якщо квартира приватизована);

- акт обстеження матеріально-побутових умов (складає районний територіальний центр за місцем реєстрації/проживання).

Рішенням Київської міської ради ІІ сесії VІІ скликання від 13.11.2014 № 381/381 створена Комісія з питань розгляду заяв про надання житлових приміщень у спеціалізованих будинках для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та інвалідів, підпорядкованих Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі – Комісія), розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 20.05.2015 № 483 затверджений посадовий та персональний склад Комісії.

Після подання всіх необхідних документів питання надання житлового приміщення виноситься на розгляд Комісії.

За більш детальними роз'ясненнями звертатися до Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (просп. Комарова, 7, каб. 116, телефон 408 01 42). Приймальні дні з понеділка по четверг з 9.00 до 18.00, п’ятниця з 9.00 до 16.45, обідня перерва з 13.00 до 13.45 або Київського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (вул. Михайла Котельникова 32/11, телефон 450 91 66). Приймальні дні з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 17.15, обідня перерва з 13.00 до 13.30.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux