Анонс постійнодіючих онлайн навчань «Школи для батьків» для членів сімей, які мають в родині людину з інвалідністю
Запрошуємо взяти участь у новому циклі занять постійнодіючої «Школи батьків», куди запрошують батьки та члени сімей людей з інвалідністю, особи, які мають інвалідність, спеціалісти, волонтери соціальних проектів!
Ведуча школи: Лариса Татаринова, Майстер соціальної роботи, заступниця директора Солом'янського районного в місті Києві центру соціальних служб, член правління ГО Ліга соціальних працівників м. Києва. До проведення занять залучені провідні фахівці, які працюють за напрямом, серед них Лариса Остролуцька, методист Київського міського центру соціальних служб, к.п.н., Майстер соціальної роботи.
Сім’я – перша соціальна група з якою зустрічається дитина. Батьки є представниками дитини і її захисниками. В сім’ї, в першу чергу, мають задовольнятися потреби і права дитини. Для того, щоб батьки та представники сімей були обізнані у механізмах захисту прав і інтересів дитини, знали законодавство України і сучасний погляд на інвалідність.
Коли батькам доступні ресурси, послуги та соціальна підтримка, вони з великою ймовірністю вибирають життєвий шлях, який веде до нормалізації.
Просимо звернути увагу: для участі необхідно зареєструватися за посиланням. Важливо! Реєстрація відбувається тільки один раз на усі цикли зустрічей: https://forms.gle/hNXVtSUGQPbKr93bA
Заняття проходять щовівторка, 16.00-18.00.
Посилання на зум:
https://us06web.zoom.us/j/83812301434...
Проект реалізується за підтримки ГО «Всеукраїнський громадський Центр "Волонтер" та за технічного забезпечення Київського міського центру соціальних служб.
Під час зустрічей будуть розглянуті такі теми:
- Соціальний захист дітей і осіб з інвалідністю та батьків, що гарантований державою;
- Значення правової моделі інвалідності для життя моєї дитини в контексті Конвенції про права людей з інвалідністю;
- Забезпечення реабілітаційними послугами та технічними засобами;
- Забезпечення права на освіту для всіх дітей:
- Система соціальних послуг;
- Правова та інформаційна допомога;
- Батьківські об’єднання і переваги громадських рухів у формуванні змін;
-Успішні кейси від учасників навчання.
Тематика зустрічей постійно повторюється. Отже, є можливість доєднатися з будь-якого заняття.
Обізнаний – озброєний! Ваш вибір - або знати свої права або чути стереотипні твердження видані за закон....
Визнання права людей з інвалідністю на повноцінне життя в суспільстві означає, що люди будуть вести звичайний спосіб життя в суспільстві, отримають доступ до суспільних благ, включаючи право на комфортне життя «в своєму районі». Це платформа, на яку спираються усі інші права особи, так як людина може реалізувати усі свої права лише тоді, коли вона повністю включена в життя суспільства.
Серед останніх відгуків про «Школу батьків», які надихають організаторів:
«Щиро вдячна Вам за кваліфіковану консультацію, допомогу і підтримку!!! Знання надані у Школі батьків дають підтримку та вірного направлення на такому нелегкому шляху, як відстоювання прав своєї доньки!!!Завдяки отриманим знанням, прийшовши на МСЕК, спокійно пройшли комісію та отримала групу безстроково!!! Наступний відгук: Дякую за такий чудовий проєкт, як Школа батьків з прав. Завдяки Вашим рекомендаціям ми сьогодні нарешті отримали памперси за постановою 1301. Заяву подавали ще в лютому, вже не мала надії, що видадуть. Але все вийшло. Низький уклін та велика подяка за лік без»
Ще один кейс: «Заяву головний лікар не прийняла, а віднесла її з іншими документами до голови ЛКК, він ще раз переглянув і прийняв документи при цьому вів себе дуже люб'язно і ,типу, яка проблема, все буде ок! Сьогодні була комісія і мені зателефонували повідомити про позитивний висновок і узгодження видачі нам потрібної довідки на два роки».