Головна  →  Офіційні новини  →  14 травня 2021

Матеріали, за якими відбувалися слідчі дії в Департаменті соціальної політики, передали до правоохоронних органів ще в 2019 році

У Департаменті соціальної політики КМДА проводили слідчі дії на підставі ухвали суду з метою пошуку доказів та фіксації свідчень про обставини здійснення кримінальних злочинів у 2017 - 2019 рр.

Нагадаємо, що саме на підставі внутрішнього фінансового аудиту КМДА за 2017- 2019 роки, було звільнено колишнього керівника Депаратаменту соціальної політики. Аудит виявив низку порушень, а відповідні матеріали були передані до правоохоронних органів ще 2019 року.

За матеріалами слідства, у 2017-2019 роках, під час роботи колишнього директора, Департамент соціальної політики уклав ряд угод із суб’єктами господарювання на закупівлю медичних виробів та засобів особистої гігієни за завищеними цінами. Попередні збитки міському бюджету правоохоронці оцінили в 13,5 млн гривень.

Департамент соціальної політики наголошує, що слідчі дії, які проводили вчора правоохоронні органи, стосуються осіб, які звільнені із займаних посад і матеріали щодо яких передали правоохоронцям ще в 2019 році.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Соціальні послуги