Головна  →  Офіційні новини  →  29 квітня 2021

Міська тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

У виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) 29.04.2021, за участю представників Державного космічного агентства України, районних в місті Києві державних адміністрацій відбулось чергове засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат у місті Києві.

Предметом розгляду на засіданні було питання про проведену роботу з питань погашення заборгованості із заробітної плати, внесків до Пенсійного фонду України та зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на підприємствах, в установах та організаціях міста Києва у І кварталі 2021 року з урахуванням Плану заходів щодо сприяння погашенню заборгованості із виплати заробітної плати, зі сплати платежів до Пенсійного фонду України та зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на підприємствах, в установах та організаціях міста Києва на 2021 рік, а також щодо стану погашення заборгованості на підприємствах, які потрапили до переліку боржників у березні 2021 р. або мають тенденцію до зростання. Загальний обсяг боргу із заробітної плати на цих підприємствах склав понад 16,0 млн грн.

На 01.04.2021 борг із заробітної плати мав місце на 138 столичних підприємствах, а саме: на 41 державному підприємстві він склав 361,7 млн грн або 82,4%; на 97 недержавних підприємствах – понад 77,0 млн грн (17,6 %).

Згідно статистичних даних на 01.04.2021 в місті Києві відсутня прострочена заборгованість із заробітної плати в установах та організаціях, що фінансуються за рахунок коштів міського бюджету та комунальних підприємствах.

Згідно оперативних даних протягом квітня 2021 року (на 28.04.2021 року) підприємствами міста, які за даними органів державної статистики на 01.04.2021 значились в переліку боржників, було виплачено 35,8 млн грн заборгованої заробітної плати (за лютий 2021 року та попередні періоди).

Всього ж, завдяки вжитим спільним заходам, протягом січня – квітня 2021 року підприємствами-боржниками міста було виплачено 146,9 млн грн заборгованої заробітної плати.

За результатами засідання комісія прийняла узгоджені рішення направлені на усунення проблемних питань з метою сприяння прискоренню погашення існуючих боргів.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Соціальні послуги