Головна  →  Офіційні новини  →  28 лютого 2019

Київ затвердив програму «Соціальне партнерство» на 2019-2021 роки

Київ затвердив програму «Соціальне партнерство» на 2019-2021 роки

Сьогодні на сесії Київради депутати затвердили Програму «Соціальне партнерство» на 2019-2021 роки. Ініціатором розроблення програми є Департамент соціальної політики КМДА.

 «Протягом останніх років у місті Києві зросла кількість громадських організацій та розширилася сфера їх діяльності й вплив на прийняття рішень на місцевому рівні. Разом з тим, фундаментальною проблемою залишається низька фінансова самодостатність цих організацій, оскільки вони є неприбутковими. Тому вважаю за необхідне спрямувати зусилля на впровадження ефективного механізму налагодження комунікацій та створення сприятливих  умов для розвитку громадянського суспільства, шляхом поширення і розвитку соціального партнерства між виконавчим органом Київської міської ради та громадою через громадські організації, діяльність яких має соціальну спрямованість», - коментує директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов.

 За його словами, в попередні роки у місті Києві послідовно реалізовувалась політика, направлена на підтримку громадських організацій та організацію проведення в місті Києві загальноміських соціальних заходів до державних свят та визначних дат. За попередні три роки було забезпечено організацію надання фінансової допомоги 150 громадським організаціям, діяльність яких має соціальну спрямованість, на статутну діяльність, оплату оренди приміщень та комунальних послуг в сумі 57 млн грн.

 «Для більш якіснішого та ефективнішого відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва наразі депутатським корпусом за участі Вадима Васильчука та Юлії Лобан розробляється Порядок відбору відповідно до даної Програми. Найближчим часом з ним можна буде ознайомитись на офіційному сайті Департаменту соціальної політики», - додав Юрій Крикунов.

 Відповідно до Програми «Соціальне партнерство» на 2019-2021 роки загальний обсяг фінансових ресурсів з бюджету міста Києва становитиме 87,6 млн грн на три роки, що дасть можливість міським громадським організаціям й надалі продовжувати свою діяльність.

Перейти до спискуВерсiя для друку