Головна  →  Офіційні новини  →  11 лютого 2019

До уваги всіх суб'єктів, що надають соціальні послуги на території міста Києва! Щодо процесу оцінки потреб населення адміністративно-територіальної одиниці у соціальних послугах

Шановні колеги!

Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України 20.01.2014 №28 (далі – Наказ) розпочато процес оцінки потреб жителів міста Києва у соціальних послугах.
Звертаємо увагу всіх суб'єктів, що надають соціальні послуги на території міста Києва до 28 лютого 2019 року проаналізувати та подати до районного управління праці та соціального захисту (якщо організація працює на території одного з районів м. Києва) або до Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі – Департамент) інформацію за формою, що визначена згаданим наказом.
Ознайомитися із Наказом та завантажити відповідні додатки можна за наступним посиланням:
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0253-14/print1464187874426035#n13.
У разі виникнення запитань просимо звертатися до Департаменту за адресою: просп. Космонавта Комарова, 7, каб. 112 або на електронну адресу: [email protected]
Відповідальна особа у Департаменті – головний спеціаліст відділу організації діяльності підпорядкованих інтернатних установ та реформування системи соціальних послуг Демида Соломія Михайлівна.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

 

Соціальні послуги