Головна  →  Події  →  24 липня 2018

В столиці виплатили 50 млн грн. заборгованої заробітної плати за перше півріччя

      50 мільйони гривень заборгованої заробітної плати було виплачено за перше півріччя підприємствами-боржниками столиці. Про це повідомив директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов на засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, яка відбулась 23 липня в Київській міській державній адміністрації.

      Предметом розгляду на засіданні були питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, внесків до Пенсійного фонду України та зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, заходи, що вживаються з метою прискорення погашення заборгованості та недопущення її зростання на підприємствах-боржниках державного та приватного сектору економіки, які потрапили до переліку боржників протягом червня 2018 р.

      За результатами засідання комісія прийняла узгоджені рішення направлені на усунення проблемних питань з метою прискорення погашення існуючих боргів із заробітної плати, до Пенсійного фонду та єдиного соціального внеску. 

      «Відмічу, що згідно оперативних даних на 23 липня 2018 року в місті Києві відсутня прострочена заборгованість із виплати заробітної плати в бюджетних установах, які фінансуються з бюджету міста Києва», - коментує директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов.

      За його словами, у порівнянні з початком року відбулось зростання боргу в цілому по місту Києву. В той же час за перше півріччя підприємствами-боржниками було виплачено 50 мільйонів гривень заборгованої заробітної плати. Із загальної суми боргу, яка утворилася на 1 липня (124 млн грн.), 63% припадає на підприємства-боржники державного сектору та 37% - приватного.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Соціальні послуги