Головна  →  Події  →  13 липня 2017

13 липня 2017 року відбулось засідання Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради

13 липня 2017 року відбулось засідання Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради за участю представників Сторони виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Сторони профспілок та Сторони роботодавців.

На засіданні предметом розгляду були наступні питання:

- про підготовленість будинків комунальної власності міста до переходу в ОСББ відповідно до Законів України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» від 29.11.2001 р. № 2866-III та «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 14.05.2015         № 417-VIII;

- моніторингові дослідження двосторонніх договорів між закладами професійно-технічної освіти м. Києва та підприємствами, організаціями, установами різної форми власності з метою закріплення на робочих місцях випускників 2016 року для задоволення потреб столичного ринку праці.

За результатами засідання тристороння соціально-економічна рада прийняла узгоджені рішення, направлені на усунення проблемних питань та покращення стану справ в цих сферах.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

 

Соціальні послуги