Головна  →  Події  →  4 жовтня 2016

Міська тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

У виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) 30.09.2016 за участю представників Міністерства інфраструктури України та Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру відбулось засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат у місті Києві.

Предметом розгляду на засіданні були питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, внесків до Пенсійного фонду України та зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, заходи, що вживаються з метою прискорення погашення заборгованості та недопущення її зростання на підприємствах-боржниках державного, приватного та комунального сектору економіки, у т. ч. які потрапили до переліку боржників протягом серпня 2016 року.

За результатами засідання комісія прийняла узгоджені рішення направлені на усунення проблемних питань з метою прискорення погашення існуючих боргів із заробітної плати,  до Пенсійного фонду та єдиного соціального внеску.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Соціальні послуги