КМДА Київська міська державна адміністрація


1 червня 2016

Міська тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

У виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) 31.05.2016 за участю представників Міністерства енергетики та вугільної промисловості України відбулось засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат у місті Києві.
Предметом розгляду на засіданні були питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, внесків до Пенсійного фонду України та зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, заходи, що вживаються з метою прискорення погашення заборгованості та недопущення її зростання на підприємствах-боржниках державного та приватного сектору економіки, у т. ч. які потрапили до переліку боржників протягом березня-квітня 2016 року.
Крім того, було розглянуто питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати та зі сплати єдиного внеску на комунальних підприємствах, з урахуванням рішень Протоколу № 1 засідання тимчасової комісії від 28.01.2016.
За результатами засідання комісія прийняла узгоджені рішення направлені на усунення проблемних питань з метою прискорення погашення існуючих боргів із заробітної плати,  до Пенсійного фонду та єдиного соціального внеску.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.