Головна  →  Офіційні новини  →  2 жовтня 2023

Арт-терапія в процесі реабілітації Захисників і Захисниць України

В рамках пілотного проєкту соціальної та психологічної реабілітації Захисників і Захисниць України, ініційованого заступницею голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Мариною Хондою, Київський міський центр соціальної, психологічної, професійної та трудової реабілітації “Аскольд” проводить заняття з арт-терапії з військовослужбовцями, які проходять лікування в одному з медичних закладів Києва.
Реабілітація військових через арт-терапію є ефективним підходом для поліпшення їх фізичного та психологічного стану. Ця форма терапії надає можливість військовим виразити свої почуття, переживання та досвід шляхом мистецтва.

Основні переваги арт-терапії в реабілітації військових включають:

Вираження емоцій: малювання дозволяє ветеранам виразити весь спектр емоцій, які вони можуть відчувати після воєнної служби.

Сприяння релаксації: процес створення мистецького твору може допомогти знизити рівень стресу та тривожності.

Відновлення самооцінки: участь у малюванні і отримання позитивного фідбеку можуть покращити самопочуття та відновити віру в власні здібності.

Розвиток нових навичок: вивчення мистецьких технік може стати корисним додатком до процесу реабілітації.

Груповий аспект: Малювання може включати групові заняття, що підтримує соціальну взаємодію та спільноту серед військових.

Арт-терапія є важливою складовою реабілітаційної програми для військових, допомагаючи їм впоратися з фізичними та емоційними викликами після війни.

Файл документа: Art_terapiia.mp4

Перейти до спискуВерсiя для друку