Головна  →  Події  →  6 червня 2023

Створення Центру соціальної реабілітації осіб з інтелектуальними та психічними порушеннями у Деснянському районі

Місто повернулося до нашого проєкту зі створення Центру соціальної реабілітації осіб з інтелектуальними та психічними порушеннями у Деснянському районі.

У 2021 році ми розпочали ремонтні роботи і за цей час замінили всі електричні комунікації, облаштували вентиляцію приміщень, душову та бойлерну, провели всі фасадні роботи та утеплення об’єкту, повністю відремонтували залу комп'ютерної грамотності.

На жаль, повномасштабна війна внесла свої корективи – у 2022 році роботи не проводилися. Уже демонтовано всі конструкції на території, які заважали продовжувати роботу, звільнені приміщення усіма суб'єктами, які знаходилися там не за основним цільовим призначенням. Наразі ремонтуємо приміщення Центру, демонтуємо застаріле обладнання, виконуємо підготовчі роботи для ремонту столярної та художньої майстерень.

Після завершення капітального ремонту місто матиме сучасний Центр, який буде надавати не тільки послуги соціальної реабілітації, а й дасть можливість особам з інтелектуальними та психічними розладами освоїти нову професію та матеріально забезпечити себе.

Фото

Перейти до спискуВерсiя для друку