КМДА Київська міська державна адміністрація


21 грудня 2018

Муніципальна картка дасть нові можливості киянам

З наступного року в столиці запрацює багатофункціональна електронна картка «Муніципальна картка «Картка киянина», яка стане логічним продовженням проекту «Картки Киянина». Відповідний проект рішення вчора було підтримано на сесії Київради.

«Основною перевагою «Муніципальної картки» буде розширення функціоналу та перехід на сучасну платформу. Вона міститиме такі додатки як ідентифікаційний, соціальний (перелік пільг утримувача), транспортний, платіжний, медичний, комунальний, торговий тощо. І ці всі сервіси будуть доступні і на існуючій версії «Картки киянина», яка працюватиме до кінцевого терміну дії таких карток та буде переведена на нову платформу автоматично. Тому замінювати її на «Муніципальну картку» не має потреби. Всі нараховані пільги будуть також збережені», - заявив директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов.
За його словами, отримати «Муніціпальну картку» можна буде вже з наступного року подавши відповідну заяву до банку – учасника проекту «Муніципальна картка «Картка киянина» або іншого пункту оформлення та видачі муніципальних карток «Картка киянина». До заяви необхідно буде додати такі документи:

  • паспорт громадянина України, або документ, який його замінює;
  • довідка про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідальний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті);
  • документи, що підтверджують право на отримання муніципальної картки «Картка киянина» (учнівський квиток, студентський квиток, довідка з місця роботи тощо);
  • посвідчення, що дає право на пільги, доплати, допомоги, компенсації (у разі наявності);
  • довідку про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, видану відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб» (у разі наявності).

Нова Муніципальна картка – це сервіс європейського рівня, який запроваджується в Києві.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.