Головна  →  Офіційні новини  →  17 жовтня 2023

Мандалотерапія в процесі реабілітації військовослужбовців

Мандалотерапія в процесі реабілітації військовослужбовців - спосіб поліпшення емоційного стану, зняття напруги, вираження емоцій.

В рамках пілотного проєкту із соціальної та психологічної реабілітації Захисників та Захисниць України, запровадженого заступницею голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Мариною Хондою, паралельно з лікувальним процесом в одному із медзакладів міста Києва працівники Київського міського Центру соціальної, психологічної, професійної та трудової реабілітації "Аскольд" проводять заняття з мандалотерапії.

Слово «мандала» в перекладі означає «коло», «диск». Мандалотерапія - один із методів арт-терапії (лікування мистецтвом). Це природний і радісний спосіб поліпшення емоційного стану, зняття напруги, вираження емоцій, який сприяє розвитку творчості, художнього та духовного самовираження. Як стверджував Карл Густав Юнг, робота з мандалами дозволяє розкрити індивідуальність людини та розвинути саморегуляцію.

Цей напрям арт-терапії чудово розвиває дрібну моторику, концентрацію, творче уявлення, тренує почуття ритму, гармонії і порядку, математичного мислення.

Перейти до спискуВерсiя для друку