Головна  →  Офіційні новини  →  19 травня 2021

Міжвідомча робоча група з питань легалізації зайнятості та заробітної плати, забезпечення дотримання державних гарантій з оплати праці в місті Києві

У виконавчому органі Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 18.05.2021 за участю членів робочої групи, відбулось засідання міжвідомчої робочої групи з питань легалізації зайнятості та заробітної плати, забезпечення дотримання державних гарантій з оплати праці в місті Києві.

На засіданні було розглянуто питання про проведену протягом січня-березня 2021 року, в межах компетенції роботу, з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, дотримання державних гарантій з оплати праці, з урахуванням Плану заходів щодо сприяння легалізації виплати заробітної плати і трудових відносин із найманими працівниками в м. Києві на 2021 рік.

Крім того, на засіданні розглянуто питання щодо причин низького рівня заробітної плати у ІV кварталі 2020 року (за даними Головного управління Державної податкової служби у м. Києві) у суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері оптова та роздрiбна торгiвля фармацевтичними товарами в спецiалiзованих магазинах та заходи, що вживаються з метою його підвищення.

Присутнім було доведено інформацію щодо негативних економічних та соціальних наслідків нелегальних трудових відносин та виплати заробітної плати в «конвертах».

За результатами засідання прийнято рішення щодо активізації спільної діяльності з питань легалізації зайнятості та заробітної плати.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Соціальні послуги