Головна  →  Події  →  6 липня 2018

Понад 9 млн грн заборгованої заробітної плати виплатили протягом червня столичні підприємства-боржники

У Київській міській державній адміністрації 06 липня 2018 року відбулось засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат у місті Києві за участю представників Мінрегіону, Міненерговугілля та Міноборони.

На засіданні розглядали питання щодо стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати, внесків до Пенсійного фонду України та зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Також обговорювались заходи, що вживаються з метою прискорення погашення заборгованості та недопущення її зростання на підприємствах-боржниках державного та приватного сектору економіки, які потрапили до переліку боржників протягом травня 2018 р, а також за пропозицією ГУ ПФУ у м. Києві на підприємствах боржниках з платежів до Пенсійного фонду України.

За результатами засідання комісія прийняла узгоджені рішення направлені на усунення проблемних питань з метою прискорення погашення існуючих боргів із заробітної плати, до Пенсійного фонду та єдиного соціального внеску. 

«Відмічу, що згідно оперативних даних на 02 липня 2018 року в місті Києві відсутня прострочена заборгованість із виплати заробітної плати в бюджетних установах, які фінансуються з бюджету міста Києва.», - коментує директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов.

За його словами, у порівнянні до попереднього місяця борг із виплати заробітної плати по місту зменшився на 1,7% або на 2,1 млн грн  та згідно статистичних даних на 01.06.2018 склав 120,7 млн грн.

В той же час, за результатами вжитих спільних заходів за оперативними даними протягом червня 2018 року підприємствами міста, які за даними органів державної статистики на 01.06.2018 значились в переліку боржників, було виплачено понад 9 млн грн заборгованої заробітної плати (за квітень 2018 року та попередні періоди).

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Соціальні послуги