Головна  →  Офіційні новини  →  5 грудня 2023

З 25 листопада до 10 грудня 2023 року проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

З 25 листопада по 10 грудня 2023 року місто Київ проводить щорічну Всеукраїнську акцію «16 днів без насильства» під лозунгом «Чуйність – твій щит від насильства».
Чому саме чуйність? Бо вона – протидія байдужості, заклик бути уважнішим до ближнього. Усі великі дії все ж починаються з нас самих, наших власних рук.
24 листопада 2023 року в Українському домі урочисто розпочато цикл заходів. Першим став перформанс, у якому взяли участь студенти Національного університету біоресурсів і природокористування – кожен вийшов на сцену босоніж, у червоних шкарпетках, котрі стали символом боротьби із насильством.
Насильство не обирає за кольором очей, професією, віком чи соціальним статусом. Воно приходить у ззовні ідеальні родини. Воно може статись з будь-ким.
Уже п’ять років м. Київ активно розбудовує систему протидії та запобігання насильству. Усе більше людей перестають мовчати та звертаються по фахову допомогу.

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»: прості та посильні дії, що здатні розв'язати проблему домашнього насильства

Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»

Перейти до спискуВерсiя для друку