КМДА Київська міська державна адміністрація


2 листопада 2023

Соціальна сфера в умовах війни: діяльність, виклики та перспективи

Соціальна сфера в умовах війни: діяльність, виклики та перспективи

Заступниця голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда в інтерв'ю Телеканалу Київ говорила про виклики, з якими стикається соціальна сфера міста Київ внаслідок війни. А також – про перспективи розвитку та післявоєнне відновлення.

"Якщо ви – фахівець чи фахівчиня соціальної сфери, то запрошую долучатися до соціальної родини Києва!", - наголосила Марина Хонда.

За детальною інформацією про працевлаштування можете звертатися до Київський міський територіальний центр соціального обслуговування та районних територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у м. Києві. Усі контакти розміщені на сайті Департамент соціальної політики КМДА за посиланням: /content/katalog-ustanov.html

Фахівці соціальної сфери продовжують допомагати людям, які цього потребують, і робити все можливе, щоб полегшити їхнє життя. Я дуже вдячна кожній та кожному за вашу самовідданість та професіоналізм!При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.