Головна  →  Офіційні новини  →  12 лютого 2019

В столиці виплачено майже 8,6 млн грн заборгованої заробітної плати

В столиці виплачено майже 8,6 млн грн  заборгованої заробітної плати

У порівнянні до попереднього місяця борг із виплати заробітної плати по місту зменшився на 10,3% або на 16,6 млн грн та згідно статистичних даних на 1 січня 2019 року склав 145 млн грн. З цієї суми протягом січня цього року підприємствами-боржниками міста було виплачено майже 8,6 млн грн  простроченої заборгованої заробітної плати  (за листопад 2018 року та попередні періоди). Про це стало відомо на засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат у місті Києві, яке відбулось 8 лютого 2019 року.

 «Протягом грудня 2018 року 17 підприємств погасили заборгованість у повному обсязі на загальну суму 16,8 млн грн, ще на 16-ти підприємствах вона зменшилась на загальну суму  5,3 млн грн.   В той же час,  на 3 підприємствах виникли борги  із заробітної плати на загальну суму 2,8 млн грн, а також на 21 підприємстві відбулось зростання боргу на загальну суму  2,7 млн грн,» - коментує директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов.

Також він відмітив, що згідно оперативних даних в місті Києві відсутня прострочена заборгованість із виплати заробітної плати в бюджетних установах, які фінансуються з бюджету міста Києва та на комунальних підприємствах.

За результатами засідання комісія прийняла узгоджені рішення направлені на сприяння прискоренню погашення існуючих боргів із заробітної плати, до Пенсійного фонду та єдиного соціального внеску, зокрема направити звернення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) до Кабінету Міністрів України щодо ситуації, яка склалась на підприємствах-боржниках, що відносяться до сфери управління Мінрегіону.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

 

Соціальні послуги