Головна  →  Офіційні новини  →  5 листопада 2018

В Києві відзначили 6 тисяч працівників соціальної сфери

У першу неділю листопада згідно з Указом Президента України відзначають День працівника соціальної сфери. Це є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту населення.
Днями відбувся святковий захід з нагоди Дня працівника соціальної сфери. На урочистому заході заступник Київського міського голови Валентин Мондриївський та Директор Департаменту соціальної політики міста Києва Юрій Крикунов вручили нагороди та відзнаки найкращим працівникам соціальної сфери, а також всі без виключення майже 6 тисяч працівників отримали премії з міського бюджету.
“Наразі близько 6 тисяч працівників забезпечують в місті Києві соціальний захист для понад 700 тисяч пенсіонерів та біля 200 тисяч сімей з дітьми, які отримують ту чи іншу допомогу від держави. Вони дають людям надію на краще, вчасно подаючи руку допомоги тим, хто цього потребує. Тому сьогодні маю величезну честь привітати всіх працівників соціальної сфери з професійним святом,” - заявив Юрій Крикунов.
В місті Києві ефективно працює розгалужена інфраструктура соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян, громадян поважного віку, інвалідів, ветеранів війни та праці, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, ветеранів АТО та ООС. Пріоритетним та  актуальним направленням для органів соціального захисту, до яких кожного дня звертаються тисячі людей, є поліпшення якісного обслуговування громадян і уважне ставлення до проблем кожної людини.
“День працівника соціальної сфери - професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя і робить добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі,” - підкреслив Юрій Крикунов.
Київська міська влада приділяє велику увагу розвитку як державних так і місцевих соціальних програм і на 2019 рік заплановано збільшення фінансування цього напрямку.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Соціальні послуги