Головна  →  Офіційні новини  →  3 жовтня 2018

У Києві планують працевлаштовувати понад 10 тисяч безробітних щороку

2 жовтня на  пленарному засіданні Київської міської ради 66 депутатів проголосувало за затвердження Програми зайнятості населення м. Києва на 2018-2020 роки. 

Відповідна Програма покликана врегулювати дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили, що наразі є в столиці. Окрім того, документ вирішує проблеми молодіжного безробіття, тіньової зайнятості та виплати заробітної плати “в конвертах”. 

«Зокрема у планах створення додаткового попиту на робочу силу, підвищення кваліфікації працівників та рівня обізнаності населення про можливості на ринку праці. Також одне із ключових завдань програми — сприяти зайнятості громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних умовах конкурувати на ринку праці», – зазначив директор Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київради (КМДА) Юрій Крикунов. 
За його словами, у результаті реалізації даної Програми очікується підвищення зайнятості населення до 62,6%. Разом з тим, рівень безробіття киян віком від 15 до 70 років знизиться до 6,1%. За допомогою столичної служби зайнятості планується працевлаштувати щороку більше 10 тисяч безробітних. А професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації проходитимуть 4,3 тисячі непрацевлаштованих осіб. 

«Хочу зазначити, що незважаючи на складні процеси, які відбуваються соціально-економічній сфері держави, ситуація на столичному ринку праці залишається однією з найкращих у регіоні”,  –  підкреслив Юрій Крикунов. 

Регіональна політика у сфері зайнятості у наступних роках буде спрямовуватись на виконання пріоритетних завдань за такими основними напрямами:

1) Створення додаткового попиту на робочу силу;

2) Підвищення кваліфікації робочої сили;

3) Підвищення рівня обізнаності населення про можливості на ринку праці;

4) Сприяння зайнятості громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних умовах конкурувати на ринку праці.

Фінансування запропонованої програми буде здійснюватися за рахунок коштів міського бюджету, передбачених в рамках програми “Турбота. Назустріч киянам” та Фонду на випадок безробіття.

Перейти до спискуВерсiя для друку