Головна  →  Офіційні новини  →  1 березня 2024

Підтримка сімей загиблих та зниклих безвісти Захисників і Захисниць від Київського міського центру соціальних служб

Цього тижня на базі Київського міського центру соціальних служб відбувся семінар по супроводу одиноких членів сімей загиблих/померлих, зниклих безвісти за особливих обставин. Що можемо зробити, щоб члени сімей загиблих Захисників і Захисниць отримали підтримку, в чому супроводжуємо і як саме підтримуємо одиноких членів сімей в громаді — такі питання обговорювали учасники семінару.

Семінар “Соціальна робота за місцем проживання з одинокими членам сімей загиблих/померлих, зниклих безвісти за особливих обставин” та подальша супервізія для спеціалістів мережі центрів соціальних служб міста Києва, які працюють із сім’ями Захисників і Захисниць, родинами загиблих, зниклих безвісти за особливих обставин та сім’ями осіб/особами, які перебувають/ли у полоні, були спрямовані на підвищення професійних компетенцій спеціалістів мережі центрів соціальних служб міста Києва. Під час семінару розмовляли про особливості взаємодії при наданні послуг членам сімей загиблих Захисників і Захисниць, приділили увагу емпатії, проробивши вправи в парах та на загал.

Особлива увага була зосереджена на експертному виступі Вікторії Кравчук – інспектора сектору супроводу постраждалих та членів їх сімей відділу соціального захисту та супроводу постраждалих та членів їх сімей ДУ ТМО МВС України по м.Києву та Київській області, голови ГО “СИЛЬНА УКРАЇНСЬКА МАМА”. Своїм досвідом поділилась з присутніми і Наталія Чермошенцева, фахівець із соціальної роботи Дніпровського районного в місті Києві центру соціальних служб .

Провела семінар методист КМЦСС, Майстер соціальної роботи Тетяна Устінова, яка також поділилася знаннями з учасниками та акцентувала їх увагу на необхідності відстежувати і власний емоційний стан, щоб зберігати ефективність в роботі з людьми у складних обставинах.

Перейти до спискуВерсiя для друку