Головна  →  Офіційні новини  →  19 лютого 2024

Навчання надавачів соціальної послуги “Догляд вдома”

На базі Київського міського центру соціальних служб відбулося перше в цьому році навчання у офлайн форматі за комплексною програмою підготовки фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду вдома без здійснення підприємницької діяльності. Під час навчання, майбутні надавачі соціальної послуги догляду вдома на професійній основі мали змогу відпрацювати практичні навички, отримати відповіді на актуальні питання спеціалістам, які були залучені до процесу підготовки.
Навчання дало можливість ближче познайомитися з послугою догляду вдома, а також отримати інформацію щодо паліативної допомоги, правової допомоги, дізнатися про взаємодію між установами і організаціями, які надають соціальні послуги. Говорили також і про резільєнтність та емоційне вигорання, що, на жаль, стають дедалі актуальнішими проблемами сьогодення.
Минулого року Київський міський центр соціальних служб провів 8 схожих дводенних навчань, якими було охоплено 118 осіб. За допомогою дистанційної платформи навчання пройшли ще 75 осіб, склали іспит без проходження навчання (відповідно вимог постанови) - 36 осіб. Загалом за минулий рік 229 осіб отримали відповідний документ, який надає їм право здійснювати соціальну послугу з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі.

Довідково. Право на отримання послуги з догляду вдома є у громадян похилого віку; осіб з інвалідністю; невиліковно хворих, а також хворих, що потребують тривалого лікування; дітей з інвалідністю; дітей, яким не встановлено інвалідність, але які є важко хворими.
Надавачем такої послуги може бути особа, яка виявила бажання і не перебуває в трудових відносинах, не стоїть на обліку в центрі зайнятості, не є ФОП, не провадить викладацьку та наукову діяльність. Той, хто виявив бажання надавати цю послугу, повинен звернутися Управління соціального захисту населення району за місцем проживання та подати заяву.

Для отримання консультації телефонуйте: 380 960149586 або звертайтеся до Управління соціального захисту свого району

Перейти до спискуВерсiя для друку