Головна  →  Офіційні новини  →  25 грудня 2023

Покер як складова ігротерапії в програмі реабілітації військовослужбовців

Триває наш пілотний проєкт із соціальної та психологічної реабілітації Захисників та Захисниць України, в рамках якого фахівці Київського міського Центру соціальної, психологічної, професійної та трудової реабілітації «Аскольд» проводять заняття з ігротерапії. Цього тижня це був покер.
Останнім часом активний інтерес до інтелектуального спорту, зокрема, до спортивного покеру, люди почали проявляти у всьому світі. І це не дивно, адже ігри, які добре розвивають пам’ять, допомагають уникнути раннього склерозу і навіть розвитку хвороби Альцгеймера.
Покер вчить ставити перед собою конкретну мету та формувати у голові стратегію, аби її досягти. Він розвиває здатність постійно рухатися вперед, не зупинятися на досягнутому та не припиняти вчитися. Гравці чудово володіють статичною та числовою інформацією. Вони легко можуть управляти нею, а це допомагає швидко підніматися кар’єрними сходами. Такі навички необхідні для багатьох професій. Гравець вчиться комунікувати – це неабияк допоможе в подальшому спілкуванні з людьми. А вміння тверезо оцінити ризик і підрахувати ймовірність програшу або виграшу допоможе досягти успіху в будь-якій справі.

Перейти до спискуВерсiя для друку