КМДА Київська міська державна адміністрація


4 вересня 2023

У Києві утворено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб

У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій відбулося чергове засідання Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод внутрішньо переміщених осіб, участь в якому взяли директор Департаменту соціальної політики КМДА Руслан Світлий та заступниця директора Світлана Назаренко. Під час засідання йшлося, зокрема, про результати здійснення виплат другого виплатного періоду соціальної допомоги внутрішньо переміщеним особам, опрацювання проблемних питань щодо здійснення таких виплат тощо.

На виконання доручення заступниці голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Марини Хонди у Департаменті соціальної політики КМДА опрацьовано рекомендації Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій щодо створення / роботи рад внутрішньо переміщених осіб відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2023 року № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб». Відповідно до Розпорядження Київської міської військової адміністрації «Про утворення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Київській міській військовій адміністрації» від 30.08.23 р. №667 утворено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при Київській міській військовій адміністрації та затверджено її Положення. На разі формується склад Ради з претендентів, які подали документи до Департаменту соціальної політики КМДА.
Також утворено ради з питань внутрішньо переміщених осіб в Дарницькому та Оболонському районах Києва, утворюються відповідні ради у Деснянському, Дніпровському, Подільському і Святошинському районах.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.