Головна  →  Діяльність  →  Забезпечення інвалідів автомобілями  →  Забезпечення інвалідів автомобілями, що були у використанні

Відповідно до п. 18 Порядку забезпечення інвалідів автомобілями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.07.2006 № 999 (далі - Порядок) автомобілі, бувші у використанні у інших інвалідів та придатні для подальшої експлуатації, за рішенням головного управління соціального захисту або управління виконавчої дирекції пропонуються інвалідам (за письмовою згодою інваліда, законного представника недієздатного інваліда, дитини-інваліда) для використання протягом строку, визначеного з урахуванням фактичного ступеня зношення автомобіля. Забезпечення інвалідів такими автомобілями здійснюється у порядку черговості.

Ремонт і технічне обслуговування отриманих інвалідами, законними  представниками недієздатних інвалідів, дітей-інвалідів автомобілів  здійснюється за рахунок їх власних коштів з подальшою компенсацією витрат відповідно до законодавства.

Наявні у Департаменті автомобілі, що були у використанні

Станом на 01.10.2016 року у Департаменті в наявності є автомобілі, що були у використанні у інвалідів та повернуті до Департаменту соціальної політики з різних причин.

 

Тип
  автомобілю

Рік
  випуску

1

ЗАЗ 110308

2010

2

GEELY CK

2013

Для отримання більш детальної інформації щодо наявних автомобілів та порядку їх отримання необхідно звертатись до Департаменту соціальної політики за адресою: просп. Комарова, 7, каб. 125.

Прийомні дні – понеділок, середа з 09-00 – 18-00, обідня перерва з 13-00 до 13-45,  тел. 408-5118.

Версiя для друку

 

 

Соціальні послуги