Головна  →  Міський комітет доступності  →  Вирішення питань доступності у м. Києві

1. За підписом заступника голови Київської міської державної адміністрації, голови міського комітету доступності Поворозника М.Ю.:

- надано звернення до Київського міського голови Кличка В.В. з питання організації доступності людей з обмеженими можливостями до будівель Київської міської державної адміністрації та Департаменту містобудування та архітектури, а також облаштування регульованого пішохідного переходу через вул. Хрещатик на перетині з вул. Б. Хмельницького із забезпеченням умов для маломобільних груп населення;

- надіслано звернення до Головного управління Національної поліції у м. Києві щодо виконання частини 6 статті 30 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» в частині виділення та облаштування в межах усіх паркувальних майданчиків місць для безоплатного паркування легкових автомобілів, якими керують інваліди з ураженням   опорно-рухового апарату та внесення змін до чинного законодавства в частині накладання штрафу на водіїв, які займають місця паркування для автомобілів якими керують водії – інваліди.

2. За підписом директора Департаменту соціальної політики, заступника голови міського комітету доступності Крикунова Ю.В.:

- направлено запит до Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо причини демонтажу дорожнього знаку «Парковка для інвалідів» біля будівлі Київської міської держаної адміністрації;

- направлено запит до Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) стосовно встановленої огорожі на Поштовій площі, що значно ускладнило пересування маломобільних груп населення набережною біля Поштової площі та прилеглими територіями.

3. Секретарем міського комітету доступності Шаповаловим О.А. для членів Комітету здійснено розсилку протоколу засідання міського комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури від 13 червня 2016 року та розіслано пропозиції щодо робочих груп.

План заходів щодо забезпечення доступності будівлі Київської міської ради для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

 

Версiя для друку