Щодо кількості поїздок за карткою «Картка киянина».

Реєстрація в системі «Картка киянина», видача та функціонування зазначених карток регламентовані рішенням Київської міської ради від 17.04.2013 № 104/9161 «Про запровадження в місті Києві багатофункціональної електронної пластикової картки «Картка киянина» (далі – Рішення).

Відповідно до пункту 4.3.1. Положення про багатофункціональну електронну пластикову картку «Картка киянина» (далі – Положення), затвердженого Рішенням, дія Картки припиняється, зокрема, у випадку закінчення терміну дії Картки. Термін дії Картки зазначений на її лицьовому звороті біля позначки: EXPIRES END.

Термін дії транспортного додатка відповідає терміну дії Картки з необмеженою кількістю поїздок для категорій громадян, визначених      пунктом 5 рішення Київської міської ради від 17.02.2011 № 19/5406 «Турбота. Назустріч киянам» на 2011-2015 роки» (зі змінами).

Пунктом 4.3.6 Положення зазначено, що після закінчення терміну дії Картки її утримувач може звернутись із заявою про виготовлення нової Картки до пункту оформлення, де Картка була отримана.

Рішення Київради, які мають нормативно-правовий характер, знаходяться в базі рішень на офіційному сайті Київської міської ради: www. kmr.gov.ua, підготовлені Всеукраїнською мережею ЛІГА:ЗАКОН у рамках «Програми інформаційного співробітництва з Київською міською радою» та друкуються в газеті «Хрещатик», а також розміщені на сайті інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН.

Версiя для друку