Головна  →  Діяльність  →  Соціальні послуги  →  Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг

Законом України «Про соціальні послуги» визначено: надавачі соціальних послуг - юридичні та фізичні особи, фізичні особи - підприємці, включені до розділу "Надавачі соціальних послуг" Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг.

Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг створюється для забезпечення:
1) реалізації права особи/сім’ї на соціальні послуги;
2) профілактики складних життєвих обставин;
3) подолання складних життєвих обставин;
4) мінімізації негативних наслідків складних життєвих обставин;
5) обліку надавачів, отримувачів соціальних послуг та послуг, що їм надаються;
6) координації діяльності у системі надання соціальних послуг.

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2021 р. № 99 «Про Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг» затверджено  Порядок формування, ведення та доступу до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг.

Вищевказаною постановою визначено:
Міністерству соціальної політики:
забезпечити до 1 червня 2022 р. наповнення Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг інформацією з використанням даних, наявних в інших інформаційних системах, що використовуються обласними, Київською міською, районними, районними у м. Києві державними адміністраціями, виконавчими органами сільських, селищних, міських рад під час надання соціальних послуг;
забезпечити функціонування Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг.

Рекомендувати органам місцевого самоврядування до 30 червня 2022 р. використовувати зведену інформацію про надавачів та отримувачів соціальних послуг, опубліковану на офіційному веб-сайті Міністерства соціальної політики, після 30 червня 2022 р. - Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг.

Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг (далі - Реєстр) - це автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для збирання, реєстрації, накопичення, зберігання, використання, знеособлення і знищення даних про надавачів та отримувачів соціальних послуг, визначених законодавством.

Реєстр складається з трьох розділів:
-         надавачі соціальних послуг - юридичні особи та фізичні особи - підприємці;
-         надавачі соціальних послуг - фізичні особи;
-         отримувачі соціальних послуг.

Держателем Реєстру є Мінсоцполітики.
Держатель Реєстру здійснює нормативно-правове, організаційно-методичне, інформаційне забезпечення формування та ведення Реєстру і доступу до нього.

Дані Реєстру автоматично оприлюднюються (за винятком конфіденційної інформації) на офіційному веб-сайті держателя Реєстру.

Внесення інформації про надавачів соціальних послуг

Внесення інформації про отримувачів соціальних послуг

Версiя для друку

 

Соціальні послуги