Головна  →  Оголошення  →  Планування відкриття в Святошинському дитячому будинку-інтернаті денного відділення для догляду 20 дітей з інвалідністю чоловічої статі з вадами інтелекту віком від 4 до 18 років

Департаментом соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі –Департамент) спільно з адміністрацією Святошинського дитячого будинку-інтернату проводиться ряд заходів щодо відкриття денного відділення для догляду 20 дітей з інвалідністю чоловічої статі з вадами інтелекту віком від 4 до 18 років на базі даної установи.

На даний час проводиться збір інформації та ведуться роз’яснювальні роботи серед родин, які виховують дітей з вадами розумового розвитку, щодо можливості перебування дітей у вказаному відділенні.

Фахівці будинку-інтернату проводять співбесіди з родинами, щодо зацікавленості громади в отриманні такої послуги. З вказаних питань можна звертатися до Святошинського  дитячого будинку-інтернату за адресою: вулиця Котельникова, 51 та за телефоном: 450 92 57 а також до Департаменту за адресою: проспект Комарова, 7, кабінет № 107 та за телефоном: 408 93 31     (пн.-чт. з 9-00 до 18-00, пя. з 9-00 до 17-45).  

Версiя для друку

 

 

Соціальні послуги