Головна  →  Головна  →  Вакансії  →  Оголошення про початок формування постійної конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників надавачів соціальних послуг комунального сектору

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» Департамент соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголошує про початок формування постійної конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників надавачів соціальних послуг комунального сектору (далі – конкурсна комісія).

Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як п'ять осіб.

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять представники суб'єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги», а саме:

1)    уповноважені органи у сфері надання соціальних послуг;

2)    отримувачі соціальних послуг;

3)    надавачі соціальних послуг;

4)    об'єднання працівників системи надання соціальних послуг;

5)    об'єднання надавачів соціальних послуг;

6)    об'єднання отримувачів соціальних послуг;

До складу конкурсної комісії не можуть входити представники того надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, в якому проводиться конкурс на зайняття посади керівника.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії можна надавати з 8.00 до 17.00 (обідня перерва з 12.00 до 12.45), протягом 10 календарних днів з дати оприлюднення оголошення до відділу управління персоналом за адресою: бульвар Любомира Гузара, 7, м. Київ, каб. 419,

тел. 497 05 45.

Версiя для друку

 

 

Соціальні послуги