Головна  →  Оголошення  →  До уваги внутрішньо переміщених осіб

УВАГА! Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2016  № 167 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України"  призначення та продовження виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування внутрішньо переміщеним особам здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року № 509.

З 01 липня 2016 року виплата (продовження виплати) пенсій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету, що призначені внутрішньо переміщеним особам, здійснюється виключно через рахунки та мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України”.

Для ідентифікації одержувачів усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету, які є внутрішньо переміщеними особами,  та не отримують зазначені виплати через мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України”. зазначеним громадянам потрібно  терміново звернутися до управлінь праці та соціального захисту населення м. Києва за місцем отримання  соціальних виплат та надати номери  карткових рахунків, відкриті у ПАТ  “Державний ощадний банк України”.      

Версiя для друку

 

 

Соціальні послуги